کسب درآمد از طراحی سایت

کسب درآمد از طراحی سایت

در سال های جاری افراد بیشترین تمایل خود را به استفاده از بستر اینترنت برای کسب درآمد نشان داده اند.
امروزه برد با کسب و کارهای اینترنتی است و افراد زیادی تمایل دارند که کسب و کار سنتی خود را به سمت مدرن شدن و اینترنتی شدن سوق دهند. ولیکن هر شخصی یا شرکتی که بخواهد این کار را انجام دهد لزوما طراح سایت نیست و ممکن است از دانش برنامه نویسی هیچ چیزی نداند ازاین رو به افرادی روی می آورند که متخصص این کار هستند و یا اینکه حداقل دانش برنامه نویسی و طراحی سایت را داشته باشند تا بتوانند فروشگاه اینترنتی معقولی را طراحی و عرضه کنند. 
کسب و کار طراحان سایت و برنامه نویسان در دهه اخیر رونق بیشتری گرفته است و افراد زیادی هستند که تمایل دارند وارد این کسب و کار جذاب و پول ساز شوند.
البته درآمد طراحان سایت هم مانند پزشکان، وکلا ، روزنامه نگاران و دیگر مشاغل به عواملی بستگی دارد و نمی شود یک عدد ثابت در نظر گرفت زیرا این رشته و کار ارتباط مستقیمی با میزان مهارت و استعداد و نمونه کارهای شخص طراح دارد و مسلما هر کس که سابقه و مهارت و سلیقه بهتری داشته باشد می تواند بیشتر پول در بیاورد.
بیشتر بخوانید: آموزش طراحی رایگان سایت فروشگاهی
اگر می خواهید وارد این بازار کار بصورت جدی یا کار پارت تایم شوید بهتر است بدانید که این کار نیز مانند خیلی از کارهای دیگر شاخه های مختلفی دارد و نیاز به آموزش و تلاش مستمر دارد. پس ابتدا با شاخه های طراحی سایت آشنا شوید و در شاخه مورد علاقه تان بصورت تخصصی آموزش ببینید.
بعد از دیدن آموزش های لازم می توانید به تولید و ساخت سایت بپردازید. ابتدای کار اگر مشتری نداشتید و خودتان نیز موردی نداشتید که بخواهید برایش سایت طراحی کنید می توانید از سایت زدن برای خودتان یعنی برای معرفی خودتان و دانش جدیدتان که طراحی سایت است استفاده کنید و کم کم محتوای سایتتان را بیشتر و تخصصی تر کنید و روی سئو سایت نیز کار کنید تا بتوانید مشتری بگیرید. برای شروع کار بهتر است قیمت های نسبتا پایین تری در نظربگیرید تا آسان تر مشتری را جذب کنید.
اوایل کار طبیعی است که در آمدتان مبلغ قابل توجهی نباشد ولیکن هر چقدر تجربه و مهارت شما بیشتر شود به طبع درآمدتان نیز افزایش می یابد. 
برای کسب درآمد بیشتر در حوزه طراحی سایت می توانید از موارد زیر بهره ببرید:
بهتر است که یک تیم یا گروه تشکیل دهید و بصورت تیمی کار کنید. این کار باعث می شود تخصصی تر کارها پیش برود و خب طبیعی است برای کار تخصصی تر افراد مایل هستند پول بیشتری پرداخت کنند و یا برای اینکه درآمدتان را افزایش دهید می توانید به مشتری هایتان پکیج بفروشید (مثلا پکیجی تحت عنوان طراحی سایت فروشگاهی + درگاه پرداخت +اینماد ) ، برای سایت های فروشگاهی که به درگاه پرداخت و اینماد نیاز دارند و اینطور هم یک تعرفه بابت اخذ و ارائه درگاه و اینماد می گیرید و هم می توانید با شرکتی مانند سیزپی که ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی است قرار داد ببندید و بابت ثبت و تراکنش های هر مشتری مادام العمر تا زمانی که مشتری از سایت و درگاه پرداخت آنلاین استفاده می کند، پورسانت درصدی بگیرید. شما با داشتن این دانش می توانید کارمند شرکتی شوید که به طراح سایت نیاز دارد و یا اینکه بصورت فریلنسری و پروژه ای کار کنید و یا اینکه می توانید با طراحی دوره آموزشی این مهارت را به علاقه مندان جدید آموزش دهید.
بیشتر بدانید : همکاری در فروش درگاه پرداخت 
برای قرار داد با درگاه پرداخت سیزپی جهت ارائه درگاه پرداخت برای فروش آنلاین شما و مشتریانتان کافی است با کارشناسان سیزپی تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت همکاری را شروع نماییم.

 


دیدگاه

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.