تعاریف و مفاهیم

تعاریف و مفاهیم کاربردی در سیزپی

درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی

منظور از درگاه پرداخت مستقیم، در گاه پرداخت اینترنتی است که مستقیما به حساب پذیرندگی شما در بانک متصل است برای ایجاد این درگاه پرداخت می بایست کلیه مشخصات شخصی (حقیقی یا حقوقی)، اطلاعات کسب و کار، اطلاعات تسویه حساب شامل شماره حساب، نام بانک، شماره شبا و همچنین اطلاعات سایت اینترنتی خود را تکمیل نمایید. زمان تائید و فعالسازی درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم بدون احتساب روزهای تعطیل و پنج شنبه ها، 24 ساعت خواهد‌بود. زمان‌بندی انجام تسویه با توجه به سیکل های پرداخت شرکت شاپرک صورت می گیرد.

مدت فعال سازی 24 ساعت
تسویه 24 ساعت
تسهیم وجه دارد
گزارش‌گیری از تراکنش ها دارد
معرفی چند حساب دارد
لینک پرداخت شخصی ندارد

منظور از درگاه پرداخت واسط، درگاه پرداخت اینترنتی است که به حساب پذیرندگی شما نزد سیزپی متصل می‌شود. زمان ایجاد و فعالسازی این نوع درگاه پرداخت سیزپی، پس از تکمیل ثبت نام و وارد کردن اطلاعات تسویه به صورت آنی (در لحظه) خواهد‌بود. این نوع درگاه پرداخت سیزپی امکان ایجاد لینک پرداخت و استفاده از آن در شبکه های اجتماعی را دارد. با استفاده از این درگاه پرداخت سیزپی می توانید لینک پرداخت شخصی برای دریافت وجه ایجاد کرده و برای دیگران ارسال کنید.

مدت فعال سازی در لحظه
تسویه 48 ساعت
تسهیم وجه ندارد
گزارشگیری از تراکنش ها دارد
معرفی چند حساب دارد
لینک پرداخت شخصی دارد

تمامی پرداخت ها که از طریق درگاه واسط انجام می‌شوند قبل از تسویه می بایست در حسابی متمرکز گردند، این حساب برای هر پذیرنده مجزا بوده و کاربر می تواند موجودی آن را در پرتال سیزپی به صورت آنلاین و لحظه‌ای مشاهده نماید.

این رقم شامل مجموع تمام مبالغیست که توسط درگاه‌های پرداخت واسط سیزپی دریافت شده و تا کنون تسویه نشده اند است.

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.