تعاریف و مفاهیم

تعاریف و مفاهیم کاربردی در سیزپی

درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی

منظور از درگاه پرداخت مستقیم، در گاه پرداخت اینترنتی است که مستقیما به حساب پذیرندگی شما در بانک متصل است برای ایجاد این درگاه پرداخت می بایست کلیه مشخصات شخصی (حقیقی یا حقوقی)، اطلاعات کسب و کار، اطلاعات تسویه حساب شامل شماره حساب، نام بانک، شماره شبا و همچنین اطلاعات سایت اینترنتی خود را تکمیل نمایید. زمان تائید و فعالسازی درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم بدون احتساب روزهای تعطیل و پنج شنبه ها، 24 ساعت خواهد‌بود. زمان‌بندی انجام تسویه با توجه به سیکل های پرداخت شرکت شاپرک صورت می گیرد.

مدت فعال سازی 24 ساعت
تسویه 24 ساعت
تسهیم وجه دارد
گزارش‌گیری از تراکنش ها دارد
معرفی چند حساب دارد
لینک پرداخت شخصی ندارد

منظور از درگاه پرداخت واسط، درگاه پرداخت اینترنتی است که به حساب پذیرندگی شما نزد سیزپی متصل می‌شود. زمان ایجاد و فعالسازی این نوع درگاه پرداخت سیزپی، پس از تکمیل ثبت نام و وارد کردن اطلاعات تسویه به صورت آنی (در لحظه) خواهد‌بود. این نوع درگاه پرداخت سیزپی امکان ایجاد لینک پرداخت و استفاده از آن در شبکه های اجتماعی را دارد. با استفاده از این درگاه پرداخت سیزپی می توانید لینک پرداخت شخصی برای دریافت وجه ایجاد کرده و برای دیگران ارسال کنید.

مدت فعال سازی در لحظه
تسویه 48 ساعت
تسهیم وجه ندارد
گزارشگیری از تراکنش ها دارد
معرفی چند حساب دارد
لینک پرداخت شخصی دارد

تمامی پرداخت ها که از طریق درگاه واسط انجام می‌شوند قبل از تسویه می بایست در حسابی متمرکز گردند، این حساب برای هر پذیرنده مجزا بوده و کاربر می تواند موجودی آن را در پرتال سیزپی به صورت آنلاین و لحظه‌ای مشاهده نماید.

این رقم شامل مجموع تمام مبالغیست که توسط درگاه‌های پرداخت واسط سیزپی دریافت شده و تا کنون تسویه نشده اند است.

درباره ما

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظور خدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصان داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال است. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.