ساخت لینک پرداخت

یکشنبه, 29 آبان 1401

از دادن شماره کارت و شماره شبا به مشتری ها خسته شده اید؟ دنبال روشی برای جایگزینی کارت به کارت هستید؟ راه حل این مسئله دست ماست!

بیشتر

ساخت درگاه پرداخت رایگان

شنبه, 14 آبان 1401

از خرید اشتراک و هزینه های گزاف و کارمزد های سرسام آور برای درگاه پرداخت سایت یا اپلیکیشن تان خسته شده اید؟ پس لازمه که از درگاه پرداخت سیزپی استفاده کنید.

بیشتر

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت

ﺳﻪشنبه, 03 آبان 1401

همه صاحبان کسب و کار های اینترنتی می دانند که: "همیشه یک کسب و کار اینترنتی موفق با داشتن یک درگاه پرداخت خوب کامل می شود."

بیشتر

درگاه پرداخت مستقیم

دوشنبه, 02 آبان 1401

به دنبال گرفتن درگاه پرداخت مستقیم هستید؟ در بین انواع درگاه پرداخت گیج شده اید یا با اصطلاحات درگاه پرداخت آشنا نیستند؟ نگران نباشید، ما رایگان به شما می آموزیم.

بیشتر

درگاه پرداخت شخصی سیزپی

چهارشنبه, 27 مهر 1401

دیگه زمانش فرا رسیده که به جای کارت به کارت از درگاه پرداخت شخصی تون استفاده کنید و لذت پرداخت آنی اینترنتی را بچشید.

بیشتر

نحوه دریافت درگاه پرداخت

شنبه, 23 مهر 1401

وقتش رسیده است که نحوه دریافت وجه صورتحساب هایتان را تغییر بدهید و دیگر از دستگاه pos و شماره کارت و روش های قدیمی استفاده نکنید.

بیشتر

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.