طراحی رایگان سایت فروشگاهی

دوشنبه, 13 تیر 1401

اگر دنبال آنلاین کردن کسب و کار خود هستید و یا بطور کلی می خواهید که  یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید یکی از گزینه های شما می تواند داشتن سایت باشد.

بیشتر

نکات مهم هنگام خرید اینترنتی

چهارشنبه, 08 تیر 1401

امروزه با توجه به دسترسی راحت و آسان همه مردم و جوامع به اینترنت، خرید و فروش اینترنتی در دنیا درحال سبقت گرفتن از خرید و فروش حضوری است.

بیشتر

بهترین درگاه پرداخت برای سایت و اپیلیکشن

دوشنبه, 06 تیر 1401

تفاوتی ندارد که شما در پلتفرم مجازی خود پوشاک یا مواد غذایی می فروشید یا بازی های اینترنتی برای دریافت پول، شما به درگاه پرداخت نیاز خواهید داشت.

بیشتر

قاف پادکست، پادکستی در حوزه کسب وکار

چهارشنبه, 18 خرداد 1401

مفهوم پادکست این روزها رواج بیشتری پیدا کرده است، به تعداد شنوندگان و پادکسترها نیز افزوده شده است. در این مطلب از درگاه پرداخت سیزپی به معرفی یکی از بهترین پادکست ها می پردازیم.

بیشتر

تاثیر درگاه پرداخت بر افزایش فروش

چهارشنبه, 04 خرداد 1401

امروزه با وجود رقابتی بودن قیمت های فروشندگان در فضای مجازی و سهولت خرید اینترنتی داشتن ابزار پرداخت مناسب مانند درگاه پرداخت پایدار یکی از عوامل تاثیر گذار بر فروش می باشد.

بیشتر

لینک پرداخت همگانی

چهارشنبه, 21 اردیبهشت 1401

یکی دیگر از خدمات درگاه پرداخت سیزپی لینک پرداخت همگانی است، در این نوشتار به چگونگی کارکرد این لینک پرداخت خواهیم پرداخت.

بیشتر

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.