جایگزین درگاه پرداخت

ﺳﻪشنبه, 09 خرداد 1402

آیا می خواهید دیگر از درگاه پرداخت اینترنتی برای کسب و کار آنلاین خود استفاده نکنید و به دنبال یک جایگزین به جای درگاه پرداخت اینترنتی تان هستید؟ اگر پاسخ شما بله است این مطلب را از دست ندهید.
 

بیشتر

تعداد درگاه پرداخت در یک سایت فروشگاهی

شنبه, 06 خرداد 1402

شاید برای شما هم این سئوال پیش آمده باشد که چند تا درگاه پرداخت اینترنتی برای یک وب سایت فروشگاهی می شود نصب کرد.  جواب سئوال شما به صورت مختصر و مفید در این بلاگ داده شده است.

بیشتر

حذف درگاه پرداخت از پرونده مالیاتی

چهارشنبه, 03 خرداد 1402

اگر به هر دلیلی نیازدارید تا درگاه پرداخت شما از پرونده مالیاتی حذف شود و دیگر پرونده مالیاتی فعالی نداشته باشید، در این بلاگ چگونکی حذف درگاه پرداخت از پرونده مالیاتی توضیح داده شده است.

بیشتر

درگاه پرداخت اینترنتی اقساط بیمه

شنبه, 30 اردیبهشت 1402

اگر شما هم برای گرفتن اقساط بیمه خود از مشتری ها به دنبال یک روش راحت و کم هزینه به جای دستگاه کارت خوان POS و روش کارت به کارت هستید، این بلاگ را تا انتها بخوانید.

بیشتر

خدمات درگاه پرداخت اینترنتی

چهارشنبه, 20 اردیبهشت 1402

برخی از درگاه های پرداخت خدماتی ارائه می دهند که ممکن است شما با توجه به نوع کسب و کار خود به آن ها نیاز داشته باشید. برای آشنایی بیش تر با خدمات درگاه پرداخت مطالب این بلاگ را به طور کامل مطالعه کنید.

بیشتر

درگاه پرداخت تستی

یکشنبه, 17 اردیبهشت 1402

اگر می خواهید قبل از این که به صورت کامل در یک وب سایت درگاه پرداخت اینترنتی احراز هویت شوید، ابتدا با آن درگاه کاملا آشنا شوید و از آن درگاه پرداخت تست بگیرید، این بلاگ را تا انتها بخوانید.

بیشتر

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.