نحوه خرید و استفاده از NFT

چهارشنبه, 24 شهریور 1400

در بخش قبل درخصوص چیستی و نحوه عملکرد NFT ها صحبت کردیم، در این قسمت از موارد استفاده، نحوه خرید و مکانهای عرضه NFT ها برایتان می گوئیم.

بیشتر

اخبار درگاه پرداخت سیزپی

دوشنبه, 22 شهریور 1400

به روز رسانی هایی که اخیرا در سیزپی انجام شده است در این خبر آمده است. از پیامک هایی که آخر شب ارسال می شود و نشان دهنده گزارش فروش است تا آخرین نسخه های افزونه پرداخت.

بیشتر

درگاه پرداخت اینستاگرام

شنبه, 20 شهریور 1400

اگر صاحب یک پیج اینستاگرامی هستید از ترند روز پرداخت آنلاین دور نمانید ما به شما کمک می کنیم تا وجهه معتبری به کسب و کارتان ببخشید.

بیشتر

NFT چیست ؟

دوشنبه, 15 شهریور 1400

با پدیدار شدن بلاک چین و گسترش رمز ارزها، فناوری های دیگری پا به عرصه وجود گذاشتند از جمله این تکنولوژی ها NFT می باشد که خرید و فروش و اصالت سنجی آثار دیجیتال را امکان پذیر کرده است. بخش اول

بیشتر

نمایشگاه مجازی

یکشنبه, 14 شهریور 1400

نمایشگاه مجازی یک پلتفرم تحت وب است که امکان برگزاری آنلاین نمایشگاه و تعامل بین افراد را فراهم می­ آورد. ورودی نمایشگاه به کمک درگاه پرداخت قابل دریافت است.

بیشتر

مجوز درگاه پرداخت

چهارشنبه, 10 شهریور 1400

درگاه های پرداخت که در حال فعالیت هستند مجوز خود را از کجا دریافت کرده ­اند؟ مراحل اخذ مجوز درگاه پرداخت چیست و چگونه می توان مجوز یک پرداخت یار را بررسی کرد.

بیشتر

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.