درگاه پرداخت اینترنتی چیست؟

شنبه, 03 آبان 1399

فرآیند نقل و انتقال وجه در بستر اینترنت را درگاه پرداخت اینترنتی می گویند. دارندگان کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب با در دست داشتن اطلاعات کارت خود می توانند از درگاه پرداخت استفاده کنند.

بیشتر

فروشگاه آنلاین

پنجشنبه, 01 آبان 1399

فارغ از بعد زمانی و مکانی بخرید و بفروشید. با روش های فروش آنلاین، فروش محدود به یک مکان فیزیکی به اسم مغازه و حتی روزها و ساعات کاری نخواهد بود.

بیشتر

سامانه های ساتنا و پایا

چهارشنبه, 30 مهر 1399

ساتنا و پایا  دو سامانه در بانکداری الکترونیک هستند که برای انتقال وجوه استفاده می شوند.

بیشتر

تسهیم وجوه

ﺳﻪشنبه, 29 مهر 1399

از امکانات درگاه پرداخت سیزپی تسهیم وجوه پرداختی می باشد. بخش تسهیم وجه ابزاری است که از محل واریزی ها، درصد سهم صاحب مارکت پلیس و فروشنده را جداگانه حساب کرده و به حسابشان واریز می کند.

بیشتر

لینک پرداخت و صدور بیمه نامه

دوشنبه, 28 مهر 1399

 پرداخت آسان، امن و سریع مبلغ بیمه نامه.

با استفاده از فاکتور آنلاین درگاه پرداخت سیزپی، موعد پرداخت اقساط حق بیمه را به مشتریان خود یادآوری کنید و به راحتی وجه را دریافت کنید.

بیشتر

آینده پرداخت

یکشنبه, 27 مهر 1399

روش استفاده از خدمات در حال تغییر است. اکوسیستم پرداخت نیز به طور مداوم در حال تبدیل شدن به یک شبکه پیچیده جهانی است و همراه با تغییراتی است.

بیشتر

درباره ما

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظور خدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصان داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال است. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.

پذیرندگان حقوقی
پذیرندگان حقیقی
تعداد کل پذیرندگان