سقف خرید اینترنتی

دوشنبه, 04 مرداد 1400

محدودیت و سقف تراکنش های بانکی درگاه پرداخت اینترنتی، پایا، ساتنا، دستگاه خودپرداز و بقیه ابزارهای انتقال وجه چقدر است؟ سقف کارت به کارت چقدر است؟

بیشتر

بهترین درگاه پرداخت ارز دیجیتال

شنبه, 02 مرداد 1400

آیا به دنبال بهترین درگاه های پرداخت ارز دیجیتال هستید؟ خوب، شما به جای مناسبی آمده اید. در این ویراستار 10 درگاه پرداخت برتر ارزهای رمزنگاری شده برای کسب و کارها را معرفی می نمائیم.

بیشتر

قابلیت اتصال نرم افزارها به سیزپی

ﺳﻪشنبه, 29 تیر 1400

نرم افزارهای مختلف (حسابداری، CRM و...) به کمک وب سرویس سیزپی می توانند به درگاه پرداخت اینترنتی متصل شوند.

بیشتر

وب مانی چیست

یکشنبه, 27 تیر 1400

وب مانی (WebMoney) یک سیستم پرداخت آنلاین بین المللی و ابزاری جامع برای فعالیت های تجاری آنلاین است که امکان انجام تراکنش بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری را فراهم می­کند.

بیشتر

کلیدواژه های پرداخت

چهارشنبه, 23 تیر 1400

یکسری کلمات هستند که ممکن است حین درخواست درگاه پرداخت از سیزپی ببینید یا بشنوید ، در اینجا به توضیح معنای این کلمات می پردازیم تا با آگاهی کافی نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

بیشتر

سوالات متداول در زمینه درگاه پرداخت

دوشنبه, 21 تیر 1400

سوالات طبقه بندی شده در زمینه درگاه پرداخت. سعی کردیم سوالات متداولی که برای شما پیش میاد رو طرح کنیم و پاسخش رو بیان کنیم، اگر سوالتون اینجا نبود در بحث نظرات مطرحش کنید.   

بیشتر

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.