بازاریابی در شبکه های اجتماعی

یکشنبه, 06 مهر 1399

شبکه های اجتماعی، بهترین موقعیت برای قوی تر کردن ارتباطات با مشتری هستند. در این مقاله در مورد بازاریابی در شبکه های اجتماعی می گوییم.

بیشتر

شارژ ساختمان

شنبه, 05 مهر 1399

دریافت شارژ ساختمان بدون نیاز به ارسال شماره کارت و پیگیری رسید واریز آن، راحتی در مدیریت ساختمان با استفاده از لینک پرداخت سیزپی به جای کارت به کارت و دستگاه کارتخوان 

بیشتر

کد ussd

پنجشنبه, 03 مهر 1399

کد ussd همان کد دستوری است که آن را مثلا به شکل #3421* می شناسیم. به جای این کد از لینک پرداخت اختصاصی مانند me.sizpay.ir/YourID می توانیم استفاده کنیم. 

بیشتر

فقط یک کلیک؛فاصله مشتری تا فروشگاه شما

چهارشنبه, 02 مهر 1399

با فروش اینترنتی و دریافت وجه به صورت آنلاین، علاوه بر اینکه خرید را برای مشتریانتان آسان کرده، از گسترش و شیوع ویروس کرونا نیز جلوگیری می کند.

بیشتر

درگاه پرداخت یا دستگاه پوز

ﺳﻪشنبه, 01 مهر 1399

دستگاه پوز جی پی آر اس یا کارتخوان سیار امکان خرید و پرداخت با استفاده از کارت  بانکی نقدی یا اعتباری - را فراهم می کند اما با توجه به مشکلات آن مانند نداشتن آنتن  یا اتمام شارژ باطری یا خرابی و امثالهم درگاه پرداخت می تواند  جایگزین مناسبی برای آن باشد

بیشتر

در خانه بمانید، آنلاین سفارش دهید و آنلاین پرداخت کنید!

یکشنبه, 30 شهریور 1399

سفارش تلفنی غذا، سفارش تلفنی پیک، سفارش تلفنی از سوپرمارکت، سفارش تلفنی ملزومات شرکت ها، همه و همه از طریق لینک پرداخت سیزپی قابل پرداخت هستند.

بیشتر

درباره ما

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظور خدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصان داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال است. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.

پذیرندگان حقوقی
پذیرندگان حقیقی
تعداد کل پذیرندگان