روش‌های پرداخت بدون کارت‌بانکی را می‌شناسید؟

چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403

 با کمک فناوری‌های جدید و با استفاده از روش‌های پرداخت بدون کارت بانکی می‌توانیم به کارت‌های بانکی وابسته نباشیم و در هر مکان و زمانی پرداخت را با سرعت و کیفیت قابل‌قبولی انجام دهیم.

بیشتر

کیف پول موبایلی چیست؟ و چگونه کار می‌کند؟

ﺳﻪشنبه, 04 اردیبهشت 1403

با استفاده از کیف پول موبایلی می‌توانید پول را نگهداری و مدیریت کنید تا در زمان نیاز تراکنش‌های مالی خود را در کمترین زمان انجام دهید.

بیشتر

صندوق سرمایه‌گذاری چیست؟ و چه مزایایی دارد؟

دوشنبه, 03 اردیبهشت 1403

 یکی از ابزارهای خوب مالی که از طریق آن می‌توان به سود قابل‌قبولی رسید، استفاده از صندوق‌های سرمایه‌گذاری است.

بیشتر

مزیت استفاده از پرداخت الکترونیکی برای کسب‌وکارهای کوچک

یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403

اگر به دنبال کاهش هزینه‌های کسب‌وکارتان در ابتدای راه هستید، بهتر است از پرداخت الکترونیک برای کسب‌وکارتان استفاده کنید.

بیشتر

راهکار پی تک برای تغییر درگاه پرداخت

شنبه, 01 اردیبهشت 1403

پی تک با کمک فناوری‌های روز در حال متحول کردن روند مالی، پرداخت و دریافت پول در دنیاست.

بیشتر

چگونه مسیر خرید آنلاین مشتری هموار می‌شود؟

چهارشنبه, 29 فروردین 1403

اگر شما صاحب کسب‌وکاری آنلاین هستید باید در مرحله اول، نقشه دقیقی برای روشن شدن کار و فعالیت خود و طی کردن مسیر خرید مشتریانتان تهیه کنید.

بیشتر

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.