کلید واژه های ترند در حوزه کسب و کار

دوشنبه, 03 آبان 1400

تا حالا شده بخواهید بدانید مشتری ها بیشتر چه کلمه ای جستجو کرده اند تا به سایت شما برسند؟ کدام کلمه ها به اصطلاح کلیک خورشان بالا است؟ مثلا در زمینه کاری سیزپی کلمه درگاه پرداخت بیشترین کلیک را دارد. 

بیشتر

چک صیادی

چهارشنبه, 28 مهر 1400

با اصلاحات صورت گرفته در قانون چک و جایگزینی چک های جدید به جای قدیمی با اطمینان خاطر بیشتری چک دریافت کنید.

بیشتر

درگیر بازی ماروپله نشویم

یکشنبه, 25 مهر 1400

در گرفتن درگاه پرداخت ممکن است دچار شرایطی مانند بازی ماروپله شویم، مراحل گرفتن درگاه را پیش می رویم اطلاعات را اشتباه درج می کنیم دوباره به اول مسیر برمی گردیم.

بیشتر

پرداخت آنلاین مبلغ دلخواه

شنبه, 24 مهر 1400

هر مبلغی که دوست دارید تو لینک پرداخت وارد کنید، شما به صفحه درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) منتقل می شوید، حالا مبلغ آماده پرداخت است.

بیشتر

ساخت صفحه پرداخت

دوشنبه, 19 مهر 1400

آموزش نحوه ساخت صفحه پرداخت (Payment Link) و اضافه کردن به شبکه های اجتماعی را در این پست بخوانید.

بیشتر

درست کردن درگاه پرداخت

شنبه, 17 مهر 1400

برای درست کردن درگاه پرداخت اینترنتی مطابق با دستور العمل ذکر شده در این مطلب عمل کنید. طبق دستورالعمل اقدام کنید کمتر از 24 ساعت درگاه پرداخت شما فعال شده است.

 

بیشتر

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.