درگاه پرداخت واسط

ﺳﻪشنبه, 28 دی 1400

ما درگاه پرداخت واسط بانکی هستیم، به شما کمک می کنیم تا در کمترین زمان درگاه پرداخت خود را دریافت کنید. از استارت شروع فعالیت سایت در کنار شما هستیم روی ما حساب کنید.

بیشتر

پرداخت مستقیم سایت

شنبه, 25 دی 1400

درگاه پرداختی است که بلافاصله بعد از انجام تراکنش، فرآیند بررسی تراکنش و انجام تسویه در سیکل شاپرک آغاز می شود. سیکل تسویه شاپرکی 24 ساعته است.

بیشتر

نحوه دریافت شماره شبا

ﺳﻪشنبه, 21 دی 1400

برای پیدا کردن شماره شبای حساب و بالعکس پیدا کردن شماره حساب از روی شبا این مطلب را از دست ندهید. در کمترین زمان می توانید تبدیل شبا را انجام دهید.

بیشتر

استعلام وضعیت تراکنش

شنبه, 18 دی 1400

برای استعلام وضعیت تراکنش صورت گرفته راه های مختلفی وجود دارد از میز امداد شتاب گرفته تا گزارش های استعلام تراکنش در پنل کاربران سیزپی.

بیشتر

درگاه پرداخت چیست

چهارشنبه, 15 دی 1400

درگاه پرداخت (IPG) کمک می کند تا فروشگاه خود را به درگاه معتبر بانکی متصل کنید تا هزینه کالا و خدمات خود را دریافت کنید. در واقع یک سرویس اینترنتی است که تراکنش های مالی در بستر اینترنت را فراهم می کند.

بیشتر

معرفی چند سایت کاربردی

دوشنبه, 13 دی 1400

در این بلاگ به معرفی چند سایت کاربردی برای کسب وکارهای آنلاین می پردازیم. اگر به دنبال آیکون مناسب سایت هستید، اگر درگاه پرداخت می خواهید و یا دنبال یک سایت کاربردی برای دانلود عکس هستید تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

بیشتر

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.