ریفاند چیست ؟

پنجشنبه, 04 آذر 1400

ریفاند یا برگشت وجه خرید به این معنی است که وجه پرداخت شده از طریق درگاه پرداخت مجدد به حساب خریدار بازگردانده شود.

بیشتر

بلک فرایدی 1400

شنبه, 29 آبان 1400

بلک فرایدی (Black Friday) یا همان جمعه سیاه، امسال 5 آذر ماه (اولین جمعه آذر) می باشد، بسیاری از برندها در این تاریخ تخفیف خوبی را به مشتریان خود می دهند، آیا کسب و کارتان را آماده کردید؟

بیشتر

گواهی اعتماد سیزپی

چهارشنبه, 26 آبان 1400

از سری کارهایی که برای اعتماد سازی مشتریان می توان انجام داد اخذ و نمایش مجوزها است یکی از این مجوزها نماد درگاه پرداخت سیزپی است که در انتهای سایت قرار می گیرد.

بیشتر

کارمزد درگاه پرداخت را ما پرداخت کنیم یا مشتری ؟

دوشنبه, 24 آبان 1400

همان طور که میدانید سیزپی این قابلیت را دارد که پرداخت کارمزد را به عهده پذیرنده یا دارنده کارت قرار دهد. اما به راستی کدام بهتر است؟

بیشتر

تشویق به استفاده از درگاه پرداخت

شنبه, 22 آبان 1400

طرح یک مسئله: مشتری ترجیح می دهد کارت به کارت کند و از درگاه پرداخت استفاده نکند، ریشه این مشکل کجاست؟ چگونه مشتری را ترغیب کنیم از روش امن پرداخت آنلاین سیزپی استفاده کند؟

بیشتر

چگونه در خانه درآمد چند میلیاردی داشته باشیم؟

چهارشنبه, 19 آبان 1400

کار درمنزل مزایا و معایبی دارد و شما در گام اول باید درنظر بگیرید که آیا کار در خانه با روحیات شما سازگار است یا خیر و علاقه خود به مشاغل و همچنین امکان انجام شغل دلخواه تان در خانه را نیز باید در نظر داشته باشید.

بیشتر

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.