پلتفرم حقوقی دادافروز

ﺳﻪشنبه, 18 مرداد 1401

اداره یک کسب و کار ابعاد مختلفی دارد، یکی از مهمترین آنها مسائل حقوقی کسب و کار است. برای همین قصد داریم در این نوشتار از درگاه پرداخت سیزپی به معرفی پلتفرم حقوقی دادافروز بپردازیم.

بیشتر

بجای درگاه پرداخت از این 2 تا استفاده کن

چهارشنبه, 12 مرداد 1401

قیمت ها هر روز بالا میره و همش در حال بروز رسانی قیمت ها هستید؟ اگر دیر قیمت ها رو بروز رسانی کنید ممکنه مشتری قیمت قبلی را پرداخت کنه؟

بیشتر

تاثیر لوگو بر کسب و کار

دوشنبه, 10 مرداد 1401

این روزها افرادی هستند که صاحب کسب و کار اینترنتی هستند ولی متاسفانه تفاوت لوگو با برند را نمی دانند و یا حتی این دو را یکی می دانند.

بیشتر

روش های جذب مشتری برای سایت

چهارشنبه, 05 مرداد 1401

 می خواهید تراکنش های فروش از طریق سایت را بالا ببرید ولی نمی دانید باید چه کاری انجام دهید؟ نگران نباشید در این مطلب روش های موفق برای جذب مشتری بیشتر را در اختیارتان گذاشته ایم.

بیشتر

مراحل راه اندازی یک استارت آپ موفق

دوشنبه, 03 مرداد 1401

در سال های اخیر در ایران و جهان استارت آپ های زیادی تاسیس شده است، آیا شما هم می خواهید که یک استارتاپ داشته باشید؟

بیشتر

انواع استارتاپ های خدماتی

یکشنبه, 02 مرداد 1401

برای راه اندازی یک استارتاپ نیاز است که با مفاهیم و تعارف اولیه استارتاپی آشنا باشیم تا دقیق تر بتوانیم تصمیم بگیریم.

بیشتر

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.