سامانه پیچک

چهارشنبه, 05 مهر 1402

سامانه پیچک به منظور دریافت و صدور انواع چک به شکل آنلاین و الکترونیکی راه اندازی شده است که امنیت بالایی داشته و از سوی بانک مرکزی نظارت دقیقی روی آن وجود دارد. 

بیشتر

سامانه چکاد ؛ مزایا و نحوه ورود به آن

دوشنبه, 03 مهر 1402

سامانه چکاد به منظور کاهش جرایم و مشکلات ناشی از صدور و دریافت چک فیزیکی برنامه ریزی و راه اندازی گردید. 

بیشتر

توکن درگاه پرداخت

چهارشنبه, 29 شهریور 1402

توکن درگاه پرداخت و انواع آن موضوع بحث و بررسی ما در این مقاله می باشد تا با تفاوت های آن با توکن ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید. 

بیشتر

تراکنش ناموفق چرا اتفاق می افتد؟ ؛ بررسی انواع علل و راه حل آن

چهارشنبه, 22 شهریور 1402

تعریف تراکنش ناموفق و انواع علت های بروز آن و همچنین نحوه پیگیری برای بازگشت مبلغ کسرشده از حساب در بخش های اختصاصی این مقاله خواهد آمد.

بیشتر

درگاه پرداخت برای سایت فروشگاهی

شنبه, 18 شهریور 1402

اگر شما هم یک وب سایت فروشگاهی دارید حتما می دانید که به یک درگاه پرداخت برای تسویه حساب با مشتری های خود نیازمند هستید و ما در ادامه مطلب در زمینه شناخت ویژگی های یک در گاه خوب و نحوه دریافت آن آموزش هایی ارائه داده ایم.  

بیشتر

مالیات درگاه پرداخت

چهارشنبه, 25 مرداد 1402

کدمالیاتی و داشتن پرونده مالیاتی در سال های اخیر برای همه کسب و کار ها اجباری شده است و حتی افرادی که دارای کسب و کار های اینترنتی هستند باید برای دریافت درگاه پرداخت کدمالیاتی داشته باشند. 

بیشتر

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.