فروش اینترنتی

چهارشنبه, 08 بهمن 1399

آیا شما نیز به راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی فکر می کنید؟ فروشگاه اینترنتی چه مزایایی دارد؟ از چه درگاه پرداختی برای فروش آنلاین استفاده کنیم؟

بیشتر

نحوه دریافت اینماد

ﺳﻪشنبه, 07 بهمن 1399

در اینجا مراحل ثبت نام و درخواست اینماد برای سایت، به همراه مدارک لازم جهت دریافت اینماد توضیح داده خواهد شد.

بیشتر

تفاوت بین RFID و NFC

دوشنبه, 06 بهمن 1399

با کلمات اختصاری RFID و NFC آشنا شوید. در اینجا ما به شباهت ها و تفاوت های بین این دو می پردازیم و موارد استفاده خاص را که در آن هر فناوری برتری دارد، بیان می کنیم.

بیشتر

لندتک چیست

یکشنبه, 05 بهمن 1399

لندتک؛ استفاده از فناوری برای جمع‌آوری و جذب سرمایه برای انجام فعالیتی است و از زیرشاخه‌های فین‌تک به حساب می‌آید.

بیشتر

دریافت کد مالیاتی برای درگاه پرداخت اینترنتی

شنبه, 04 بهمن 1399

الزام کسب و کارها به داشتن کد مالیاتی از بهمن ماه 1399 به اجرا در می آید. دریافت درگاه پرداخت اینترنتی و همچنین دستگاه پوز نیازمند آن است که متقاضیان نسبت به دریافت شناسه مالیاتی اقدام کنند...

بیشتر

اتصال وبلاگ به درگاه پرداخت

پنجشنبه, 02 بهمن 1399

اگر صاحب یک وبلاگ حرفه ای هستید و به دنبال درگاه پرداخت مناسب می باشید، این مطلب را از دست ندهید. درگاه پرداخت وبلاگ با سیزپی، سریع و آسان!

بیشتر

درباره ما

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظور خدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصان داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال است. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.