هوش مصنوعی و پرداخت الکترونیک

چهارشنبه, 07 آبان 1399

امروزه تکنولوژی های بسیاری گسترش یافته است. در این مقاله شما را با پرداخت هوشمند یا همان تاثیری که  هوش مصنوعی  بر صنعت پرداخت الکترونیک دارد، آشنا خواهیم کرد.

بیشتر

رشد تراکنش های خرید اینترنتی

ﺳﻪشنبه, 06 آبان 1399

بعد از شیوع ویروس کرونا تراکنش های اینترنتی رشد چشمگیری را رقم زدند. افراد برای تامین مایحتاج خود گرایش به خرید آنلاین پیدا کردند و شاهد رشد 52 درصدی خرید های اینترنتی هستیم.

بیشتر

نوآوری و فناوری در پرداخت

دوشنبه, 05 آبان 1399

پرداخت ها امروزه یکی از جذاب ترین زمینه های ایجاد  نوآوری هستند که این روند در فناوری فین تک به طور قوی هر روز در حال پیشرفت است.

بیشتر

درگاه پرداخت اینترنتی چیست؟

شنبه, 03 آبان 1399

فرآیند نقل و انتقال وجه در بستر اینترنت را درگاه پرداخت اینترنتی می گویند. دارندگان کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب با در دست داشتن اطلاعات کارت خود می توانند از درگاه پرداخت استفاده کنند.

بیشتر

فروشگاه آنلاین

پنجشنبه, 01 آبان 1399

فارغ از بعد زمانی و مکانی بخرید و بفروشید. با روش های فروش آنلاین، فروش محدود به یک مکان فیزیکی به اسم مغازه و حتی روزها و ساعات کاری نخواهد بود.

بیشتر

سامانه های ساتنا و پایا

چهارشنبه, 30 مهر 1399

ساتنا و پایا  دو سامانه در بانکداری الکترونیک هستند که برای انتقال وجوه استفاده می شوند.

بیشتر

درباره ما

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظور خدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصان داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال است. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.

پذیرندگان حقوقی
پذیرندگان حقیقی
تعداد کل پذیرندگان