قابلیت اتصال نرم افزارها به سیزپی

قابلیت اتصال نرم افزارها به سیزپی

همان طور که می دانید در داخل سازمان ها بسته به نوع فعالیتشان نرم افزارهای مختلفی استفاده می­شود، از نرم افزارهای فروش و ثبت فاکتور گرفته تا نرم افزار حسابداری و مالی و یا CRM. در سیزپی این امکان وجود دارد تا به کمک وب سرویس این نرم افزارها را به درگاه پرداخت متصل کرد. در بخش فروش کارکنان با مشتری نهایی سر و کار دارند بنابراین می توانند همزمان با ثبت سفارش یک فاکتور معادل مبلغ سفارش ساخته و به شماره موبایل مشتری ارسال کنند، صفر تا صد ساخت فاکتور آنلاین و پیگیری وضعیت پرداخت آن از طریق نرم افزار واحد فروش انجام می شود. جهت دریافت وب سرویس درگاه پرداخت به بخش مستندات سیزپی مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: گرفتن درگاه پرداخت

تمامی اصناف مانند نرم افزار رستورانی، منوی دیجیتال، نرم افزار حسابداری بیمه، نرم افزار خیریه، نرم افزار صندوق قرض الحسنه، نرم افزار حسابداری نظیر هلو می توانند این قابلیت را به سیستم خود اضافه کنند و ارزش افزوده بیشتری در اختیار مشتریان خود قرار دهند. این فاکتور آنلاین جایگزین دستگاه پوز نیز می­باشد. کاربرد درگاه پرداخت در نرم افزار CRM بسیار زیاد است زمانی که شرکتی پس از صدور فاکتور یا پیش فاکتور تمایل به واریز داشته باشد یک لینک پرداخت از طریق سیستم ارسال می شود تا به صورت آنی واریز خود را انجام دهند. پس از واریز اطلاعات پرداخت و فروش به صورت خودکار در سیستم نمایش داده می شود. نرم افزارهایی نظیر هلو که بیشتر جنبه حسابداری دارد و این دست نرم افزارها با ارتقا خود و اتصال به سیزپی می­توانند امکان پرداخت فاکتورها را به صورت آنلاین فراهم کنند و همچنین با ارائه انواع مختلف تسویه نظیر تسویه به صورت تسهیم کار واحد حسابداری را راحت می کند چرا که با عمل تسهیم، وجوه به حساب های مختلف واریز می گردد و ثبت سند حسابداری آن نیز راحت می شود.

در صورتی‌که نرم افزار حسابداری به درگاه های بانکی متصل باشد، تمام تراکنش‌هایی که در فروشگاه اینترنتی انجام می‌شود، در نرم افزار ثبت می‌شود. شما به این ترتیب می‌توانید به صورت روزانه، ماهانه یا در هر بازه زمانی دیگری که مدنظرتان باشد، میزان پرداخت ها و تعداد سفارش‌ها را پیگیری کنید. این کار به شما کمک می‌کند که ارزیابی دقیقی از وضعیت وب‌سایت خود داشته باشید. در اکثر سیستم‌های حسابداری که به درگاه بانکی متصل شده‌اند، می‌توان موجودی حساب شرکت، فاکتورهای پرداخت نشده و وضعیت پرداخت و تراکنش‌ها را مشاهده کرد. بنابراین مدیران می‌توانند با یک نگاه کلی متوجه شوند که چه میزان از سرمایه شرکت در خطر است و در صورتی که شرکت با روند نزولی فروش روبرو شده است، سریعاً راه حلی برای آن پیدا کنند.

مرتبط بخوانید: درگاه پرداخت شاپرک

جمع بندی نهایی:

هدف از این مقاله آشنایی با قابلیت درگاه پرداخت سیزپی بود که بیان شد نرم افزارهای مختلف با کمک یک وب سرویس می­توانند به درگاه پرداخت متصل شوند. همچنین موارد کاربرد این درگاه در صنوف مختلف بیان گردید. درصورتی که تمایل به اتصال به سیزپی را دارید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

 


دیدگاه

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.