درگاه پرداخت مستقیم

درگاه پرداخت مستقیم

درگاه پرداخت مستقیم چیست؟ 
درگاه پرداخت مسقیم به درگاهی اطلاق می گردد که وجه پرداخت شده از طریق آن مستقیما به حساب فروشنده واریز گردد. اصطلاح درگاه پرداخت مستقیم مربوط به زمانی است شرکت های تجمیع کننده وجوه درگاه پرداخت ارائه می کردند در این حالت پول پرداخت شده ابتدا به حساب این شرکت ها واریز می شد و در روزهای خاصی فرآیند تسویه با پذیرندگان (فروشندگان) انجام می گرفت. به درگاه هایی که توسط این شرکت ها ارائه می شد درگاه پرداخت واسط و به درگاه پرداخت هائی که توسط بانک ها ارائه می شد و پول مستقیم به حساب پذیرنده (فروشنده) واریز می شد درگاه پرداخت مستقیم گفته می شد.
براساس آئین نامه بانک مرکزی در حال حاضر فقط شرکت های پرداخت‌یار و شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت (PSP) مجاز به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی هستند و عملا دیگر درگاه واسط وجود ندارد و کلیه درگاه های پرداخت، درگاه پرداخت مستقیم می باشند.
با توجه به مواردی که در بالا در خصوص "درگاه پرداخت" گفته شد در می یابیم که تنها از طریق شرکت های پرداخت یار و بانک ها قادر به دریافت درگاه پرداخت مستقیم می باشیم و بهتر است بدانیم گرفتن درگاه پرداخت از طریق پرداخت یار ها به مراتب سریع تر و آسان تر از روش های دیگر می باشد. خب اگر مایلید به راحتی و به صورت غیر حضوری و برخط درگاه پرداخت مستقیم خود را دریافت نمائید بهتر است به سایت یکی از شرکت های پرداخت یار مراجعه کنید و پس از ثبت نام و بارگذاری مدارک و براساس قوانینی که در سایت آمده درگاه پرداخت خود را بسازید.

بیشتر بدانید : تفاوت درگاه پرداخت مستقیم و واسط

مدارک مورد نظر برای گرفتن درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم شامل مدارک هویتی، مدارک موقعیتی، مدارک کسب و کار و شماره شبا (حساب مقصد تراکنش) می باشد. البته بسته به آئین نامه های هر شرکتی ممکن است مدارک بیشتری نیز دریافت گردد. سیزپی یکی از شرکت های پرداخت یار با مجوز بانک مرکزی می باشد که خدمات پرداخت اینترنتی به کسب و کارها ارائه می دهد.درگاه پرداخت سیزپی با کمترین مدارک درگاه پرداخت شمارا در کوتاه ترین زمان ممکن فعال می کند و شما از درگاه فعال تان می توانید در وب سایت و یا اپلیکیشن تان استفاده نمایید. 
درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی همزمان به شما لینک پرداخت و کیف پول الکترونیکی و ده ها خدمات پرداخت آنلاین دیگر مانند کد کیوآر و... را که متصل به درگاه پرداخت مستقیم شما می شود را برایتان فعال می کند تا شما و مشتریاتان از پرداخت های اینترنتی تان لذت ببرید. از دیگر خدمات ارائه شده توسط درگاه پرداخت سیزپی می توان به فاکتورآنلاین اشاره کرد، از طریق این امکان فروشنده می تواند چه از طریق پنل سیزپی و چه از طریق نرم افزارهای کسب و کار خود برای مشتری فاکتور ارسال کند این فاکتور آنلاین علاوه بر اینکه قابلیت پرداخت آنلاین را دارد می تواند لیست اقلام فروخته شده را نیز به مشتری نشان دهد و پس از پرداخت توسط مشتری بلافاصله به فروشنده اطلاع داده می شود.
اگر می خواهید که درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی را اخذ نمایید و آسان بودن مراحل پرداخت و واریز وجه را به مشتریانتان هدیه دهید، کافیست همین حالا یا در هر زمان دیگر از شبانه و روز عبارت درگاه پرداخت سیزپی را در Google جستجو کنید و وارد سایت سیزپی شوید و پس از خواندن قوانین و مقررات استفاده از درگاه پرداخت سیزپی از قسمت ثبت نام، ثبت نام کنید و مدارک مورد نظر را نظیر تصویر کارت ملی و شناسنامه را آپلود نمایید تا اینکه احراز هویت شوید و سپس درگاه پرداخت شما فعال می شود و بوسیله پیامک به شما اطلاع رسانی می شود.
اگر در حین ثبت نام برایتان ابهام یا مشکلی پیش آمد می توانید از طریق تیکت با پشتیبانی چت آنلاین داشته باشد و یا از طریق تماس به صورت تلفنی مشکل را در میان بگذارید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی درگاه پرداخت سیزپی شما را راهنمایی نمایند.
یادمان باشد؛ درگاه پرداخت سیزپی به کسب و کار شما هویت می بخشد. 

 


دیدگاه

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.