چطور در بیزینس موفق شویم؟

چهارشنبه, 30 خرداد 1403

اگر شما به‌عنوان صاحب کسب‌وکاری کوچک به دنبال راهکارهایی برای رشد و موفقیت بیشتر کارتان هستید بهتر است این را قبول کنید که معیارهای موفقیت در هر کسب‌وکاری متفاوت است.

بیشتر

حقوق مصرف‌کننده در تجارت الکترونیک

ﺳﻪشنبه, 29 خرداد 1403

ارتباط میان مشتری و فروشنده در خرید آن هم به‌صورت غیرحضوری بسیار اهمیت دارد و در این میان نکته قابل‌توجه برای صاحبان کسب‌وکار رعایت حقوق مصرف‌کننده است.

بیشتر

آشنایی با ویژگی‌های فاکتور آنلاین

یکشنبه, 27 خرداد 1403

با کمک فاکتور آنلاین، فاکتورها همان فرمت ساده تأیید شده وزارت دارایی را ندارند یا فقط یک برگه فیزیکی نیستند و رنگ و فرم حرفه‌ای‌تر پیدا کرده‌اند.

بیشتر

کارت‌های نقدی منسوخ می‌شوند؟!

شنبه, 26 خرداد 1403

از گم شدن کارت گرفته تا سوءاستفاده‌های احتمالی و... این چالش‌ها سبب می‌شوند تا فناوری به دنبال جایگزین‌های امن‌تری برای کارت‌های بانکی باشد.

بیشتر

روش‌های جلوگیری از تأخیر در پرداخت مشتری

چهارشنبه, 23 خرداد 1403

راه‌اندازی و حتی اداره کردن هر کسب‌وکاری، هزینه زیادی لازم دارد و اگر بعد از مدت زمان کوتاهی بازدهی لازم را نداشته باشد، صاحبان آن دچار مشکل می‌شوند.

بیشتر

آشنایی با همستر کامبت؛ قسمت دوم

ﺳﻪشنبه, 22 خرداد 1403

بازی همستر علاوه بر سرگرمی، داشتن استراتژی را به بازیکنان خود یاد می‌دهد و با وعده عرضه توکن و توزیع رایگان آن، سبب بالا رفتن هیجان و اشتیاق هر چه بیشتر بازیکنان می‌شود.

بیشتر

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که در حال دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.