درگاه پرداخت مجاز

یکشنبه, 26 اردیبهشت 1400

سیزپی درگاه پرداخت مجاز و زیر نظر مستقیم بانک مرکزی است که دارای طیف وسیعی از خدمات است از تسهیم وجه گرفته تا کیف پول الکترونیکی.

بیشتر

شماره شبا

چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400

شبا چی هست؟ چرا به دریافت شماره شبا نیاز داریم؟ چطوری شماره شبا رو پیدا کنیم؟ تبدیل شماره حساب به شبا چگونه انجام می شود؟

بیشتر

درگاه پرداخت برای شرکت ها

دوشنبه, 20 اردیبهشت 1400

مجموعه ها، شرکت ها و اشخاص حقوقی می توانند با در دست داشتن مدارک ثبتی شرکت برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی اقدام کنند.

بیشتر

درگاه پرداخت مورد تایید بانک مرکزی

شنبه, 18 اردیبهشت 1400

درگاه پرداخت سیزپی مورد تایید بانک مرکزی بوده و با زیرساخت های فنی خود به ارائه درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) و نیز خدمات متنوع حوزه پرداخت می پردازد.

بیشتر

فاکتور رسمی

چهارشنبه, 15 اردیبهشت 1400

فاکتور رسمی چیست و چه مواردی باید در آن درج شود؟ فاکتور رسمی اثبات فروش قانونی کالاها و خدمات است. فاکتور فروشی که به اداره دارایی اعلام شود تبدیل به یک فاکتور رسمی می شود.

بیشتر

همکاری سیزپی و طراحان سایت

شنبه, 11 اردیبهشت 1400

طراحان سایت و برنامه نویسان با ارتباط مستقیم با درگاه پرداخت سیزپی می توانند در سریع ترین زمان برای مشتریان خود درگاه بگیرند.

بیشتر

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.