درگاه پرداخت اینترنتی کارگزاری های بورس

پنجشنبه, 13 آذر 1399

از دیگر کسب و کارهائی که می توان از درگاه پرداخت سیزپی برای آن استفاده کرد شرکت های کارگزاری بورس است که به دلیل حجم بالای درخواست های خرید و پرداخت وجه قطعی درگاه پرداخت در آن ها به وفور مشاهده می شود، سیزپی با ارائه راهکاری توانسته است قطعی درگاه پرداخت را به حداقل برساند.

بیشتر

درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک

چهارشنبه, 12 آذر 1399

اولین قدم برای فراهم کردن پرداخت آنلاین برای سایت و شبکه های اجتماعی، انتخاب درگاه مناسب و ایجاد درگاه پرداخت اینترنتی می باشد.

بیشتر

آموزش ساخت درگاه پرداخت اینترنتی

ﺳﻪشنبه, 11 آذر 1399

این مقاله به چگونگی ساخت درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی و استفاده از آن در سایت و شبکه های اجتماعی می پردازد. درگاهی که در کمتر از 5 دقیقه ساخته و قابل استفاده می شود.

بیشتر

بلاکچین چیست؟

دوشنبه, 10 آذر 1399

بلاکچین چیست؟ چگونه کار می کند و کاربرد های آن چیست؟ چرا ارزهای رمزنگاری شده از زیر ساخت بلاکچین استفاده می کنند ؟

بیشتر

کسب و کار های کوچک

یکشنبه, 09 آذر 1399

کسب و کار های کوچک از طریق کارآفرینی، نوآوری، تغییر فناوری و در نهایت ایجاد فرصت‌ های شغلی و افزایش درآمد بر اقتصاد جهانی تاثیر گذارند.

بیشتر

درگاه پرداخت جعلی

شنبه, 08 آذر 1399

درگاه پرداخت جعلی را چگونه شناسایی کنیم تا در دام آن ها نیفتیم؟ به همراه معرفی روش هایی که بتواند شما را در تشخیص درگاه پرداخت جعلی راهنما باشد.

بیشتر

درباره ما

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظور خدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصان داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال است. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.