چگونه می توان بدون داشتن وب سایت درگاه گرفت؟

چگونه می توان بدون داشتن وب سایت درگاه گرفت؟

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که وب سایت ندارید اما نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی دارید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

کافیست داخل سایت سیزپی ثبت‌نام کرده و در کمتر از 5 دقیقه درگاه‌تان را راه‌اندازی کنید. بعد از ثبت‌نام در سایت سیزپی و ورود به داش‌بورد، روی گزینه افزودن درگاه واسط کلیک کنید: Image title

بعد از طی کردن این سه مرحله، شما می‌توانید درگاه اختصاصی خودتان را داشته باشید. Image title

ابتدا اطلاعات فردی خود را تایید کرده و ادامه را بزنید. بعد به ثبت اطلاعات بانکی می‌رسید، باید یک شماره حساب و شبای آن را وارد کنید. اگر شبای حساب خود را ندارید از بخش راهنمای شبا در داخل سایت استفاده کنید. مرحله سوم آخرین و مهم‌ترین بخش است.     

Image title


همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، می‌توانید لوگوی کسب و کار خودتان را اینجا وارد کنید تا مشتری هنگام پرداخت آن را مشاهده کند. این امر روی یادآوری برند شما نیز تاثیر دارد.

سعی کنید در قسمت "درباره پذیرنده" راجع به کسب و کارتان توضیح مختصری بدهید. همچنین می‌توانید " پرداخت بابت" را فعال کنید. مثلا اگر طراح سایت هستید ممکن است گزینه‌های‌تان اینطور تعریف شوند:  

  • پرداخت بابت طراحی سایت

  •  پرداخت بابت سئو

  •  پرداخت بابت گوگل ادوردز  

بعد از تایید و ثبت، لینک پرداخت شما آماده است و می‌توانید از آن استفاده کنید! راستی، وقتی لینک پرداخت را ساختید می‌توانید کد QR مربوط به آن لینک را نیز ساخته و از آن استفاده کنید.

www.sizpay.irدرباره ما

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظور خدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصان داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال است. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.

پذیرندگان حقوقی
پذیرندگان حقیقی
تعداد کل پذیرندگان