پرداخت در 3 ثانیه با QR Code سیزپی

پرداخت در 3 ثانیه با QR Code سیزپی

در دوران کرونا یکی از راهکارهای پرداخت حضوری، پرداخت با کدهای QR است. 

کدهای QR به خاطر مزایا و کاربردهای متنوع خیلی زود جایگزین پرداخت با پول نقد شده اند و این کدها در حوزه های مختلفی کاربرد داشته و استفاده می شوندیکی از بزرگترین مزایای استفاده از کدهای  QRاین است که پرداخت فوری را تسهیل می کند. در مقایسه با سایر روش ها، پرداخت از طریق کدهای QR بسیار سریع تر و ایمن است.

تمام کاری که کاربر باید انجام دهد این است که ابتدا برنامه اسکن کد QR را باز کند، کد QR را اسکن کرده و پردازش پرداخت را تأیید کند.

فروشگاه ها، تاکسیرانی ها و ... از کد های QR برای افزایش سرعت پرداخت استفاده می کنند و با استفاده از این کد ها دیگر نیازی نیست برای خرید پول نقد به همراه داشته باشید. پس بهترین راهکار برای پرداخت حضوری و بدون تماس با پول می تواند استفاده از QR Code باشد.

نحوه دسترسی به  QR Code

فقط کافیست که در سیزپی ثبت نام و بعد از ایجاد درگاه پرداخت، QR Code خود را به اشتراک بگذارید. خریدار با اسکن کد QR به درگاه پرداخت هدایت می شود و مبلغ محصول یا خدمات مورد نظر را پرداخت می کند.

به  دو علت؛امنیت بالا و پرداخت بدون تماس فیزیکی در این روش هم خریدار و هم فروشنده یک پرداخت سریع ، امن و سلامت را تجربه می کنند.

بیشتر بخوانید: درگاه پرداخت ایمن

 پس بیایید پس برای عبور هرچه سریع تر از بحران کرونا  از روش های نوین پرداخت سلامت سیزپی استفاده کنیم.

 


دیدگاه

درباره ما

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظور خدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصان داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال است. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.

پذیرندگان حقوقی
پذیرندگان حقیقی
تعداد کل پذیرندگان