همکاری سیزپی با اینفلوئنسرها

همکاری سیزپی با اینفلوئنسرها

اینفلوئنسر کیست؟

واژه یا کلمه Influencer (اینفلوئنسر) در لغت یعنی «تاثیرگذار» و کسی که قدرت نفوذ روی نظر دیگران و جهت‌دهی به افکار آنها را دارد. معنی اینفلوئنسر در دنیای مجازی در ابتدا در یوتیوب شکل گرفت و بعد وارد شبکه های اجتماعی دیگر مثل اینستاگرام شد. اینفلوئنسرها در حقیقت سلبریتی‌های شبکه‌های اجتماعی هستند. در حال حاضر اغلب اینفلوئنسرهای دنیا حتی اگر در شبکه‌های اجتماعی دیگر هم فعالیت دارند، تلاش می‌کنند یک صفحه اینستاگرام فعال داشته باشند چرا که اینستاگرام یکی از مهم‌ترین پلتفرم‌ها برای آنها به حساب می‌آید و درآمد بالایی برایشان به همراه دارد.

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ یا بازاریابی تاثیرگذار یکی از مدرن ترین روش‌های تبلیغاتی است. بخش بزرگی از افرادی که آنها را تاثیرگذار می‌نامیم در واقع روی تصمیم‌گیری مخاطبانشان برای خرید کالا یا خدمات تاثیرگذارند.

پرداخت به اینفلوئنسرها

استفاده از استوری در اینستاگرام یکی از راه‌های معمول برای تبلیغات است که این روزه‌ها اینفلوئنسرها برای بستر تبلیغاتی از آن استفاده می‌کنند. در سال های اخیر با اضافه شدن قابلیت درج لینک مستقیم به یک سایت، مدل کار اینفلوئنسرها نیز تغییر کرد و به صورت مستقیم از مخاطبان خود دعوت می کنند تا از یک سایت بازدید کنند. همچنین اینفلوئنسرها با ساختن ویدئوهای محبوب سعی می کنند به طور غیرمستقیم اسم برند را بیاورند و در واقع به طور مستقیم تبلیغ نکنند. اینفلوئنسرها هر نوع تبلیغی که داشته باشند می توانند هزینه آن را به کمک درگاه پرداخت شخصی خود دریافت کنند و دیگر نیازی نیست شماره کارت ارسال کنند . دیده شده اینفلوئنسری (به دلایلی)  به جای شماره کارت خود شماره کارت شخص دیگری را ارسال می کند که این هم باعث عدم اطمینان در فرد یا شرکت متقاضی تبلیغ خواهد شد. هه این ها را گفتیم تا تاکید کنیم مدام که روش های تبلیغات پیشرفت می کند و شاهد ظهور امکانات جدید در دنیای تبلیغات هستیم بهتر است پا به پای آن از روش های نوین پرداخت هم استفاده کنیم. اینفلوئنسری یک بیزنس جدید است، شما در ازای خدماتی که ارائه می دهید وجه آن را دریافت می کنید پس بهتر است به بیزنس خود رنگ و روی حرفه ای تری ببخشید. لینک پرداخت شخصی اینفلوئنسر، مختص خود فرد بوده با امنیت بالا و قابلیت پرداخت مبالغ تا سقف 50 میلیون تومان محدودیت های انتقال وجه از طریق اپ ها و موبایل بانک و غیره را ندارد و از همه مهمتر آنکه فیشینگ و کلاهبرداری را هم به حداقل می رساند چرا که با ارسال تصویر کارت بانکی خود اطلاعات کارت را در اختیار دیگران قرار می دهید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. 


دیدگاه

درباره ما

سیزپی، زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان می باشد، که با دریافت مجوز از بانک مرکزی به عنوان پرداختیار به ارائه خدمات پرداخت اینترنتی مشغول می باشد. سیزپی با داشتن تیمی متشکل از متخصصین فناوری اطلاعات، امنیت و پرداخت الکترونیک به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوریهای نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد. ازمهمترین فعالیت های سیزپی در قالب پرداخت‌یار تسهیل فرآیند دریافت درگاه پرداخت، ارائه خدمات نوین مالی در حوزه فین تک به کسب و کارها مانند لینک پرداخت، کیف پول و درگاه پرداخت سازمانی، فاکتور الکترونیک، کارتخوان مجازی و ... می باشد.