درج لوگوی کسب و کار شما در صفحه پرداخت

درج لوگوی کسب و کار شما در صفحه پرداخت

اگر وب سایت اینترنتی و یا فروشگاه آنلاین در شبکه های اجتماعی دارید مطمئنا به دنبال این هستید که مشتریانتان پرداخت و تجربه خرید آنلاین به بهترین نحو ممکن را داشته باشند.انتخاب و استفاده از درگاه پرداخت سیزپی می تواند برای شما گزینه خوبی باشد زیرا سیزپی همواره برای راحتی بیشتر کاربران و توسعه خدمات خود، قابلیت های جدیدی در اختیار پذیرندگان قرار می دهد.

در جدیدترین نسخه، سیزپی این امکان را به پذیرندگان خود داده است که درصفحه پرداخت شاپرک، لوگو و نام فروشگاه درج شود و شما صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، یک درگاه پرداخت اختصاصی را در اختیار خواهید داشت.این قابلیت برای کسب و کارهایی که در اینستاگرام و تلگرام فعالیت دارند و اقدام به ایجاد درگاه پرداخت واسط کرده اند هم قابل اجرا می باشد.

نمایش لوگو و اسم فروشگاه در صفحه پرداخت  چه فایده ای دارد؟ 

یکی از مزیت های نمایش لوگو برای مشتریان شما این است که مطمئن می شوند صفحه ای که قرار است اطلاعات بانکی خود را وارد کنند و پرداخت را انجام دهند، امن است و این حس به مشتری القا می شود که از فروشگاه معتبر و حرفه ای خرید خود را انجام می دهد و با اطمینان خاطر مبلغ خرید خود را واریز می کنند.هم چنین دیدن تصویر لوگو توسط مشتری باعث می شود که در ذهن مشتری ماندگار شوید، زیرا همیشه عکس است که در حافظه می ماند نه متن!

مطلب توصیه شده:کسب درآمد با سیزپی

 

چطور لوگو کسب و کار خود را ثبت کنیم؟

بعد از ثبت نام و ایجاد درگاه پرداخت، در داشبورد مدیریتی سیزپی امکان رویت و ویرایش درگاه پرداخت وجود دارد، با انتخاب گزینه درج لوگو، می توانید نسبت به انتخاب و افزودن لوگو در صفحه پرداخت اقدام کنید.

 


هم اکنون به سیزپی بپیوندید و کسب و کار خود را حرفه ای کنید...

 

کارشناسان سیزپی، همواره برای پاسخگویی به سوالات شما در زمینه درگاه پرداخت آماده هستند.

با ما در تماس باشید.


دیدگاه

درباره ما

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظور خدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصان داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال است. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.