حضور سیزپی در نمایشگاه ایران تراکنش 2019

حضور سیزپی در نمایشگاه ایران تراکنش 2019

با توجه به تأثیر روزافزون فناوری‌های نوین در حوزه‌ی پولی‌-مالی، به‌ویژه بانک‌داری، فابا پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تراکنش را از ۲۸ آبان در شهر نمایشگاهی تهران برگزار می‌کند. با ظهور فناوری، بسیاری از حوزه‌های کسب‌وکار با هجمه‌ی این مفهوم جدید مواجه شدند و دگرگونی‌هایی بزرگی در حوزه‌های مختلف اتفاق افتاد. حوزه‌ی پولی‌-مالی، به‌ویژه بانک‌داری، از جمله‌ حوزه‌هایی بود که شاهد تغییرات گسترده‌ای بود؛ به‌ طوری‌ که این تغییرات همچنان ادامه دارد و به ‌نوعی شاهد تغییر شالوده‌ی بانک‌داری در اثر ابزارها و مدیوم‌های جدیدی هستیم که استارتاپ‌ها با راهکارهای نوین خود ایجاد می‌کنند. 

مفهوم فین‌تک یا فناوری‌های مالی را باید زاییده‌ی همین تکنولوژی‌های جدید بدانیم که رفته‌رفته خود را به همان اندازه‌ که بانک‌ها در اقتصاد اهمیت دارند، پررنگ نشان می‌دهند. مرکز فابا در همین راستا و برای انتقال دانش فنی و توسعه‌ی فناوری‌های نوین، برگزاری نمایشگاهی با عنوان تراکنش را از سال ۲۰۱۵ آغاز کرد و امسال نیز شاهد برگزاری پنجمین دوره‌ی آن از ۲۸ تا ۳۰ آبان خواهیم بود. 

مرکز فابا به‌ عنوان یکی از ۹ کارگروه تخصصی شورای راهبری بانک‌داری الکترونیک در سال ۱۳۸۶ تأسیس شد و تاکنون، در ۱۲ سرفصل فعالیت کرده است. از جمله‌ مهم‌ترین اقدامات این مرکز که البته امروز به بخش خصوصی واگذار شده، برگزاری نمایشگاه‌ها و سیمنارهای تخصصی بانکی است. 

مرکز فابا امسال نیز با برگزاری این نمایشگاه با نام ITE 2019 سعی کرده آخرین دستاوردها و فناوری‌های موجود در حوزه‌ی بانکی را بررسی و جامعه‌ی بانکی ایران را با مفاهیم جدید این حوزه آشنا کند. البته علاوه‌ بر نگاهی به آینده با کنکاش در فناوری‌های نوین، بررسی مشکلات موجود در سیستم بانکی را نیز باید از مواردی دانست که در این نمایشگاه به آن پرداخته خواهد شد. 

بی‌شک ادغام بانک‌های نظامی در بانک سپه را باید از جمله‌ بزرگ‌ترین پروژه‌هایی خواند که سیستم بانکی ایران شاهد آن خواهد بود و در ITE 2019 نیز به آن اشاره خواهد شد. در کنار برگزاری نمایشگاه تراکنش، سیمنارها و کارگاه‌های متعددی نیز برگزار می‌شوند که از جمله‌ موضوعاتی که در آن‌ها بررسی خواهد شد، بانک‌داری دیجیتال، بیمه‌ها و فین‌تک‌ها، کیف‌پول، شهر هوشمند و البته جشنواره‌ی بزرگ فین‌تک ایران است. 

جشنواره‌ی فین‌تک ایران با هدف هم‌گرایی فعالان استارتاپی و فین‌تک و ایجاد حلقه‌ی اتصال بین بانک‌ها و مؤسسه‌های مالی برگزار می‌شود. به‌طور حتم می‌توان حضور استارتاپ‌ها در حوزه‌ی بانک‌داری و به بیان بهتر، فین‌تک را به فال نیک گرفت. 

مرکز فابا برای تقویت حضور استارتاپ‌های فین‌تکی و رشد این استارتاپ‌ها بستر حضور اضلاع دیگر رشد و توسعه‌ی استارتاپی را در نمایشگاه ITE 2019  تدارک دیده که مراکز شتاب‌دهنده، قانون‌گذاری و نظارت و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطر‌پذیر را شامل می‌شود. سیزپی که ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی برای تمامی کسب و کارهاست در بخش فین‌تک‌ها به ارائه دستاوردها و مزیت‌های خود پرداخت.

غرفه‌ی سیزپی در نمایشگاه ایران-تراکنش 2019

 به نقل از سایت زومیت 
www.sizpay.ir

درباره ما

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظور خدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصان داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال است. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.

پذیرندگان حقوقی
پذیرندگان حقیقی
تعداد کل پذیرندگان